Medical Travel International
Koen Van Damme
"Er was een goede begeleiding!"
Er was een goede begeleiding voor, tijdens en na de reis. Het hospitaal en de uitvoerende arts was ook heel professioneel. Het resultaat mag dan ook gezien worden. Voor wie de beslissing genomen heeft om een haartransplantatie te doen, kan ik Medical Travels aanraden.
laurent dumortier
"Topservice en nazorg"
Topservice en nazorg
Ramona Clara
"Goeie tandarts "
Het was allemaal wat spannend maar uiteindelijk ben ik zeer tevreden van get resultaat . Mijn tanden hebben een heel natuurlijke look . De tandarts weet goed zijn werk !!! Rest van de ervaring en de behulpzaamheid top ! Iedereen helpt je heel goed .Hele goede Team !Mensen die bang waren van Turkije ?? Deze is een zeer goeie tandartspraktijk. ! Beter dan sommige hier in België .
rutkay akayliu
"Goede begeleiding"
Goede begeleiding, alles netjes geregeld van A tot Z!
Matthias
"Haartransplantatie"
1 maand na mijn haartransplantatie is het uiteraard nog even wachten op het resultaat, maar ik kan alvast geen slecht woord kwijt over de ingreep en begeleiding.
Intakegesprek & offerte waren duidelijk en billijk; begeleiding vooraf, tijdens en achteraf prima, met telkens een snel en duidelijk antwoord op elke vraag; zorgen over logistiek waren ook niet nodig: transport en hotel waren in orde; maar bovenal: de ingreep & herstel verliepen vlot en quasi pijnloos. Ik heb er dan ook alle vertrouwen in dat binnenkort het uiteindelijke resultaat ook naar wens blijkt te zijn!
Femke Cox
"Een top ervaring!"
Een top ervaring! Heel blij dat ik voor Medical Travel en het team van Lilly gekozen heb. Bij het intake gesprek heeft Lilly alles tot op de puntjes professioneel en duidelijk uitgelegd. Alle communicatie verliep soepel en vlot. Het communiceren via Whatapp zorgde ervoor dat de lijntjes ten alle tijden kort blijven.
Alles was van begin tot het einde goed geregeld en Dr. Sinan is weldegelijk de beste dokter voor neuscorrecties. Na jaren lang de wens te hebben gehad om mijn neus te laten corrigeren hebben Lilly, haar team en Dr. Sinan ervoor gezorgd dat ik nu vol zelfvertrouwen rondloopt met mijn “nieuwe” neus. Betreft begeleiding in Istanbul zelf, zou dit naar mijn mening iets beter kunnen. Maar al bij al zeer tevreden over de service en het resultaat. Met andere woorden kan ik iedereen, die interesse heeft in een neuscorrectie, absoluut Medical Travel aanraden!
gregory spruyt
"Prachtig smiley "
Ben juist terug terug uit istanbul. Na een tandheelkundige ingreep voor een glimlach om nooit te vergeten😁 Kan alleen maar positief praten.
Want alles was top geregeld vooraf gaande gesprek met Lilly zij gaf direct een goede indruk voelde goed aan en wist vooral over wat ze bezig was. Alles was van a tot z geregeld nergens geen zorgen over moeten maken of wachten zowel van de luchthaven tot in het hotel en naar de kliniek alles was geregeld op voorhand een WhatsAppje voor te zeggen wanneer en hoelaat we werden opgehaald. In de kliniek zelf was ik in het begin wat zenuwachtig maar met DR. Balaban was ik direct gerust gesteld en ook Elif ze was een super tolk die zorgde voor de goede communicatie tussen mij en DR. Balaban en en de rest van de kliniek TOP MENSEN en vriendelijke
Elif zorgde niet alleen voor de goede vertaling maar kon je ook terecht voor een goed gesprek en ze gaf ook tips voor uitstapjes🏛️🕌 te maken en welk vervoer🚇🚖 te nemen. Het hotel super geregeld vriendelijk personeel en een mooi hotel.
Alles bijeen een ervaring om nooit te vergeten met dank aan het hele MEDICAL Team en DR. Balaban. Het zijn allemaal specialisten in hun vak.
En vooral bedankt voor voor het goede resultaat mijn schitterende glimlacht waar ik altijd al van gedroomd heb😁😁😁😁😁😁
Top service
Nath
"Topervaring - neuscorrectie"
Na 20 jaar twijfelen, heb ik dankzij Lilly en Medical travel eindelijk de stap durven zetten om een neuscorrectie te laten uitvoeren. Ik heb er geen seconde spijt van!
Alles was tot in de puntjes geregeld: zowel logistiek als medisch. Ik moest me nergens zorgen over maken, alles werd door Medical Travel gecoordineerd en opgevolgd. Ook nu achteraf blijft de communicatie top en krijg ik snel antwoord op al mijn vragen, waarvoor een dikke merci aan Lilly!
Ook Dr Sinan is een echte artiest, ongeloofelijk wat hij gedaan heeft, een dikke pluim voor hem.
En tenslotte ook een dankjewel aan Elif die me ter plekke bijgestaan heeft en me gerust wist te stellen :-)
Dikke 5 sterren aan jullie allemaal !
Viktor Louka Siebens
"Revisie neuscorrectie bij Dr Sinan"
Ik heb bij dr. Sinan een revisie neuscorrectie laten uitvoeren. Na mijn 1e neuscorrectie bij een andere dokter vond ik mijn neus verschrikkelijk. Hij was teveel naar omhoog gezet en erg kort. Ik was dan ook erg bang om mijn neus weer te laten opereren. Dr. Sinan heeft mijn neus verlengt en er weer een mooie, natuurlijke neus van gemaakt die bij mijn gezicht past. Ik ben super tevreden met het resultaat en ook met de manier waarop ik begeleid ben doorheen het hele proces. Dankjewel team Medical Travel 🙏🏼
Sabine Goossens
"Topservice & team👌"
Ik heb gekozen voor medical travel voor mijn kronen. Wat een top organisatie👌. In België wordt alles tot in de puntjes geregeld door Lily👌. Ook de transfers van en naar het hotel top! Als ik bij dentagram binnenkwam werd ik zeer hartelijk ontvangen door Elif en het hele team. Ik voelde me al direct op mijn gemak. Alles werd heel goed uitlegd wat er allemaal ging gebeuren en was geruststellend👍. Ik werd in de watten gelegd van begin tot einde. Je wordt behandeld door echte toptandartsen die een crack zijn in hun job👌. Zoo blij met mijn nieuwe kronen en al zeer mooie reacties op gekregen. Bij eventuele problemen wordt je verder opgevolgd in België 👍. Ik blijf mooie reclame maken voor jullie topdiensten🥰. Bedankt aan Lily, Elif en het hele team❤️👌. Wil je gaan voor een mooie stralende, natuurlijke glimlach, neem contact met medical travel!
Niet twijfelen gewoon doen👌❤️❤️
Thanks to medical travel♥️😘
Widget Preview
Add to your site