Peruutetutlennot.fi
Mari
"Sujuva prosessi"
Sujuva prosessi, tehty helpoksi asiakkaalle. Hieman joutui hyvitystä odottamaan.
Kirsi Lönnblad
"Peruutetutlennot. fi - Sujuvaa ja hyvää palvelua korvaushakemuksen käsittelyssä"
Asiani venyi 1,5 vuotta, mutta minua pidettiin kiitettävästi ajantasalla sen etenemisestä. Korvausraha tuli muutamassa päivässä tilille, kun asia oli ratkennut. En olisi itse osannut/halunnut/jaksanut hoitaa asiaani, joka kävi myös jossain oikeusasteessa. Yrityksen veloittama korvaus oli myös mielestäni kohtuullinen. Tulen käyttämään jatkossakin tätä palvelua, jos tilanne sitä vaatii.
Tommi
"Hoitivat homman hyvin eteenpäin ja…"
Hoitivat homman hyvin eteenpäin ja korvaukset tulivat
Lena Gorbunova-Hakkarainen
"Että palvelu toimii"
Että palvelu toimii
Leo Krohn
"Kalliilla hoidettu"
No, korvaus tuli. Mutta hoitokulut liian suuret. Tuttavat hakivat suoraan TUI lta ja saivat täysimääräisen 1200 €+lisäkulut.
Elsa Sivonen
"Toimina oli nopeaa jä…turvallista osaavaa"
Toimina oli nopeaa jä järjestelmällistä. Turvallinen olo koko ajan.
MB
"Servicen var utmärkt."
Servicen var utmärkt.
Sanna Kalliola
"Pitkä prosessi mutta maaliin meni"
Pitkä prosessi mutta meni maaliin sillä Peruutetutlennot hoiti asian vaikka muut vastaavat toimijat eivät suostuneet ottamaan asiaa hoitaakseen.
Vihdoin lähes 3 vuoden jälkeen rahat on tilillä ja asia saanut pisteen.
Seija Kuoksa
"50 euroa lisämaksu"
50 euroa lisämaksu olisi pitänyt näkyä hinnassa jo alussa eikä vasta lopussa.
Paula Helena Penttilä
"Luotettava ja nopea palvelu"
Saimme nopeaa, asiantuntevaa ja hyvää palvelua. Meihin oltiin yhteydessä nopeasti. Palvelusta tuli luotettava olo. Toimintaperiaatteet olivat selkeät. Korvaus saapui tilille kuukauden sisällä.
Widget Preview
Add to your site