Pandomo Makelaars
De Vries
"Bedenkelijk."
Ze verkopen woningen voor Nijestee. Eerst komt een makelaar langs die een waarde bepaald. Laten daarna nog een makelaar langskomen die een hogere taxatiewaarde bepaald. Ze kiezen dan voor de hoogste. Ik zou zeggen laat dan 10 makelaars langskomen… er is altijd wel weer een hogere.
Ze zeggen dat dat vooraf is gecommuniceerd via brief of email. Heb de oude email teruggevonden. Stond niets over in.
Heb de review wat aangepast om hem wat draaglijker te maken voor Pandoma. Lijkt me in elk geval dat Pandoma contact met Nijestee moet opnemen en samen een plan bedenken om zulk soort fratsen niet meer uit te halen.
Stefan
"Onprofessioneel trage communicatie"
Onprofessioneel trage communicatie bij verhuur. Drie keer op rij een of twee weken moeten wachten op een eerste reactie, telefoontje, maken van een simpele afspraak. Ik hoop dat ze niet op dezelfde manier met huurders omgaan. Na opmerkingen daarover hielden ze helemaal op.
christianne
"Het was een goed en duidelijk gesprek"
Het was een goed en duidelijk gesprek. Ik heb antwoord gegeven op al mijn vragen.
H.J.
"De makekaar was een hele vriendelijke…"
De makekaar was een hele vriendelijke en kundige man die zijn vak verstaat
babasyb
"Prima telefonisch contact"
Heb alleen telefonisch contact gehad. Werd snel geholpen, kreeg duidelijke uitleg, werd met me meegedacht, en werd vriendelijk te woord gestaan.
heer Hellinga
"Zeer duidelijke uitleg op alle punten."
Zeer duidelijke uitleg op alle punten.
Irene Proost
"Vriendelijk personeel "
Vriendelijk personeel duidelijk hie ze te werk.gaan.Geeft goede informatie.
heer Faber
"Oplevering huurwoning"
Oplevering huurwoning verliep vlot en snel. En de afhandeling van de uitbetaling van de waarborgsom zal worden doorgespeeld aan de beheerder.
Marjan
"Prettig ontvangen."
Prettig ontvangen.
Relevante informatie.
Alle tijd voor antwoorden op onze vragen.
mevrouw Kap-Rittersma
"Ons contact was summier omdat wij een…"
Ons contact was summier omdat wij een aankoopmakelaar hebben maar onze ervaring met het contact was prima!
Widget Preview
Add to your site