Goedkoopnaarschiphol.NL
Johanna Groote
"Voor eerste keer een Schiphol taxi…"
Voor eerste keer een Schiphol taxi gebruikt bij Goedkoopnaarschiphol.nl voor onze vakantie. Alles was prima verlopen, fijne auto's en chauffeurs, de volgende keer boeken wij hier weer !
Olivier Hoffmann
"Ik was met me hoofd tegen de ruit a…"
Ik was met me hoofd tegen de ruit a gegooid
Maureen de Winter
"Na 4 dagen en 3 berichten nog steeds geen antwoord"
Het is nu 20 oktober en probeer een taxi bus te regelen voor 28 oktober vanaf Schiphol omdat we nogal veel bagage hebben. Ben al 4 dagen bezig met berichtjes te sturen via hun site.
Echter nul antwoordt. Nog nooit eerder met ze gewerkt, dus tot nu toe een dikke 1 ster, is zelfs nog te hoog.
Mocht er een vervolg op komen dan doe ik een extra review.
Moos
"Een 10 met een griffel!"
Een geweldige service, een super correcte en hartelijke chauffeur en stipt op tijd! Ook de gereserveerde terugrit was helemaal top geregeld. Niets dan complimenten. We gaan zeker vaker gebruik maken van dit taxibedrijf.
Robin
"Uitstekende rit"
Taxi kwam ons midden in de nacht precies op tijd ophalen en heeft ons vliegensvlug naar het vliegveld gebracht. De week erna werden we zoals afgesproken gebeld en opgewacht nadat we waren geland. De chauffeur was vriendelijk en behulpzaam, de taxi comfortabel en schoon. Uiteindelijk waren we minder geld kwijt dan parkeren in de buurt van Schiphol en een stuk relaxter gereisd.
Anne
"Prijsstijging > 25%"
Laat ik beginnen met te zeggen dat ik zeer tevreden ben over de service. Heb deze taxi nu al vele malen gebruikt. Tot april 2022 bleef de prijs redelijk gelijk. Echter in april is de prijs bijna 25 % gestegen! Op 22 febr betaalde ik €32, op 3 april €33,60, op 15 april €36,80 en op 28 april €40!!! Dit voor steeds dezelfde rit. Ik vind het nu wel belachelijk duur worden. Weet nog niet wat ik ga doen.
julian24
"Goede service top"
Hele goede taxi bedrijf vriendelijke chauffeur en erg behulpzaam. Goed gecommuniceerd qua ophalen. Gewoon top
Rik Engelen
"Goede service en op tijd opgehaald…"
Goede service en op tijd opgehaald zodat we onze vlucht konden halen.
Cindy
Sonic Acts
"Goed"
Het contact met Hans verliep soepel, de passagiers waren tevreden en de service erg betrouwbar.
Widget Preview
Add to your site