Expresskredit - Kontokredit
Omar Jaberi
"De är bedragare"
De är bedragare, de vill att jag ska betala ansökan avgift utan att jag har gjort någon ansökan. Jag kommer att polisanmäla företaget för bedregäri
Luketaaa
"Respektlös mot kunder..Jag…"
Respektlös mot kunder..Jag rekommenderar inte.
Novi Pazar Serbian
"Bluff"
Bluff. Jag har börjat betala för nått jag inte vet smack om .379kr för vadå? Slutar ni inte skicka faktura kommer jag att anmäla er . Hur kan ni ha det på ert samvete att lura folk. Detta är inte alls okej .
Nw
"Bluff företag akta er skickar ut flera…"
Bluff företag akta er skickar ut flera fakturor
Samira Nejadi
"detta är en bluff företag som vill bara…"
detta är en bluff företag som vill bara tjäna pengar på oss och tar betalt för nåt som man redan betalat 379kr för och skickar ut mera fakturor på den fortfarande. ta bort min faktura som ni har skickat fast jag har redan betalat den första 379kr som inte ens står tydligt på hemsidan bör man söker lån
Per-Arne Friberg
"Får en faktura på 379kr.Ingen feedback…"
Får en faktura på 379kr.Ingen feedback tillbaka ingen kreditupplysning totalt noll respons från företaget.Pengar vill de ha,För vad.Känner mig blåst.
Hamidu
"Det var bra god service tack!"
Det var bra god service tack!
Ingela
"Enkelt o bra"
Enkelt o bra
Anding saidy
"Jag väljer Expresskredit eftersom det är Flexibel att få kreditit"
Min upplevelse om er är ni är flexibel att få låna snabbt.
Dimitrios Tsamis
"Fast service"
Fast service
Widget Preview
Add to your site