OCCO Vejle
Kim
"Glimrende pizzaer"
Glimrende pizzaer, men det nærmer sig optrækkeri, at det oplyses umiddelbart når man skal til at betale, at der er et håndteringsgebyr på 5 kroner for online betaling.
Beløbet er ligegyldigt, men princippet er håbløst.
Sådanne ekstraomkostninger skal oplyses allerede inden man begynder sin bestilling, således at man kan tage stilling inden købet besluttes, og dermed kan undgå gebyret.
Steffen Nielsen
"God mad, men elendig betjening… kommer ikke igen mere. "
God mad, elendig betjening.
Henvender mig kl. 18:37 og oplyser min bestilling får at vide den er ovnen. Der går et par min. Det fint nok. Stiller mig og ventet på den skal bage færdig mens værten går ned for at servere for spisende gæster i restauranten. Det er åbenbart han som udlevere mad fordi herfra ignoreres jeg helt. Ender med at sætte mig ned og vente på min mad. Som jeg har set taget ud af ovnen. Og først klokken 18:52 bliver det talt til mig for igen at tjekke hvem jeh har bestilt til da den person der tog i mod bestillingen stadig snakker.
18:53 kan jeg forlade restauranten efter yderligere forvirring om hvad jeg skal have.
Der røg 5 års loyal kunde, så ned i vasken…..
Birthe Feddersen
"Lækkert mad "
Lækkert mad , pæne lokaler og super sød og venlig betjening
Men kan da se når jeg finder kvitteringen i min taske ,den 10 juni at jeg har betalt 264 kr for meget ,da i har taget for 6 pizzaer og ikke de 4 vi spiste . Det er dårlig stil .
Dorthe Wad Jepsen
"Total lækker pizza "
Total lækker pizza , kan ikke huske hvornår jeg sidst har fået sådan sprød bund med fyld .
Signe Jensen
"Yndlings pizza med rejer smager altid…"
Yndlings pizza med rejer smager altid fantastisk. Hurtig venlig betjening.
Henrik W
"Fantastisk service hver gang"
Fantastisk service hver gang. Ud over at kvaliteten af deres pizzaer er virkelig høj, så er det også altid med glimrende service både ved take away og dine in.
Flemming Kjellerup Jensen
"Vel nok Vejles bedste pizza og passe…"
Vel nok Vejles bedste pizza og passe restaurant. Kan varmt anbefale deres sorte paste med rejer og muslinger, samt pizzaen med gorgonzola. De er virkelig gode. Og super betjening.
THEO LANGLEY
"Best Pizza Menu"
Best Pizza Menu! Widest and wildest choice of quality toppings and well-thought-out combinations. Check out the Anatra/Duck, French restaurant.... on a pizza!
Great service too. Recommended.
Michael Lauge Christensen
"Dårlig pizza og dårlig service"
Bestilte 10. sep take away pizza for 450kr. De var desværre alle meget tørre og seje. Samtidig blev alt vi bestilte ikke leveret. Vi skrev en mail for at fortælle om vores oplevelse men har aldrig fået svar. Dårlig pizza og dårlig service
AW
"Gode pizzaer"
Gode pizzaer - ALTID super god kundeservice!
Widget Preview
Add to your site