IceKart Rucphen

Hobbies & Crafts
badge Company profile claimed
258 reviews
Overall Rating
Customer Reviews about

IceKart Rucphen

Write a review about icekart.nl
Show Reviews

Philip Roksnoer

4.00/5.00

"Personeel van het restaurant in het zonnetje zetten "

Dat er veel mooie reviews zijn over de deelname aan het icekarten spreekt voor zich maar wil toch ook het gezellige personeel van het restaurant in het zonnetje zetten. Top barman en dank aan de leerling kok voor het geweldige nagerecht. We komen graag terug

20/03/2025

Daryl

1.00/5.00

"Doe wat aan je personeel "

Met een maatje van me 4 heats gedaan. Tussendoor sta je 10 minuten te wachten aan een onbemande bar voor je een keer drinken kan krijgen. De karts zelf verschillen beduidend onderling. De vierde heat had ik een kart die niet op gang leek te komen, ik dacht eerst dat ze de karts nog geknepen hadden, maar iedereen kwam vol gas voorbij. Zet ik m stil naast de pit, ziet de dame mij zwaaien maar gaat doodleuk verder met praten met andere mensen. Uiteindelijk komt ze naar me toe, moet ik wisselen, hebben ze geen kart. Ondertussen al 75% van de heat voorbij. Gaat eerst nog even een collega testen omdat ze me duidelijk niet geloven, zie ik hem een handgebaar maken dat de kart inderdaad niet goed is en vervolgens krijg ik van die dame te horen het valt wel mee. Stap ik eindelijk in een andere kart, kan ik eindelijk weer driften omdat er beduidend meer power is. Alles prima en kan gebeuren, maar het oplossingsvermogen en de communicatie was niet om over naar huis te schrijven. Kleding overigens ook vol met gaten. Best koud als je in de pit moet wachten voor je kan starten.

16/03/2025

Bianca

1.00/5.00

"Zeer teleurgesteld"

Bij de receptie werden we vriendelijk ontvangen door 2 dames en daarna mochten we ons aanmelden boven aan het onthaal van de ice karting. Een medewerker vertelde ons dat we nog even moesten wachten omdat er wat defecten waren aan de karts en ze wat achterstand hadden met de groepen.
Geen probleem en begrip dus hebben we even gewacht, we hebben nog iets gedronken en een klein half uurtje later kwam een medewerker ons halen voor het introductie filmpje.

Erna kregen we een overal aangeboden om over onze kledij te doen, we komen nu al jaren naar jullie toe maar nu is de slijtage wel enorm. Mijn man had een overal die helemaal gescheurd was van aan het kruis tot aan de knieën. Mijn schoonzus kreeg één die een enorme zweet geur had, dit kan niet van enkele korte drachten maar is een resultaat van het niet wassen/onderhouden.
Ze vroeg een andere maar die was er niet meer in haar maat, na wat heen en weer gepraat hebben ze haar een jas aangeboden.

Vervolgens mochten we starten, bij opstart liep het al mis. Verschillende karts wilde niet starten, de medewerker heeft enkele meerdere keren met best wel wat brute handeling opgestart.
Eens vertrokken vielen we stil en duurde het even voor we terug power kregen.

Na de eerste ronde werden we door medewerker Daan aangesproken dat we te veel gebotst zouden hebben en dat hij bij een volgende ronde deelnemers zou stopzetten als ons gedrag zo zou blijven.
Wat voor ons tot verbazing was want we hadden ons neefje van 10 jaar bij, die voor de eerste keer mee ging karten. We hadden de jongen zelf een fluo hesje aangedaan en iedereen was super voorzichtig geweest. Als er er dan per ongeluk gebotst zou zijn, was het uiteraard niet de bedoeling.
We hebben hem dat ook meteen uitgelegd, maar hadden de indruk dat medewerker Daan er niet wou naar luisteren. Had hij nu een andere groep in gedachten of zich vergist, akkoord maar hij viel enorm uit tegen ons.
Onze groep bestond onder de ouders, schoonouders, neven, nichten, grootvader, tante, nonkel,... een echt familie gebeuren. Het zou zo dom zijn om dan onverantwoord te gaan karten en botsen met kind bij.

Bij de 2de ronde, idem problemen, karts die zo maar stil vielen en moeilijk terug op power kregen. Een kart die extreem naar links stuurde dus je moest continu tegen sturen. Een duidelijk gebrek aan onderhoud en service op de karts.

Aan de resultaten was er te zien dat onze sessies niet juist zijn, 1 persoon zou maar 2 rondes gereden hebben terwijl dit helemaal zo niet is
Bij ronde 2 kan je geen resultaten van iemand niet bekijken, wat gek is want ze heeft wel degelijk ook gereden.

Bij het inleveren van onze overals hebben we een medewerker hierover aangesproken. Hij gaf toe dat er met enkele karts wel wat problemen waren maar dat er wel een nieuwe batterij ingestoken was.
Het probleem van de registratie van de rondes zou zijn geweest om er gebotst was en dat daardoor de kart de rondes niet zou registeren.

Dit is een heel zwak excuus voor een duidelijk gebrek aan onderhoud.
Versleten overals, stinken naar zweet, kart die niet rijden en stilvallen en dan een onvriendelijke medewerker die een veeg uit de pan geeft terwijl we juist heel voorzichtig waren.

03/03/2025

simon

2.00/5.00

"Ice Karten"

Ice Karten: Een geweldige ervaring, maar...

Ice karten is een fantastische ervaring en een geweldige manier om meer te leren over rijtechnieken. Het geeft een unieke sensatie en veel plezier. Helaas wordt die ervaring sterk beïnvloed door de staat van de karts.

Het onderhoud van de karts laat te wensen over, en de verschillen tussen de karts zijn enorm. Als je pech hebt, krijg je een kart die nauwelijks bruikbaar is, wat de ervaring flink verpest.

Ik heb vier sessies van 10 minuten gereden. De eerste twee sessies waren prima, maar daarna ging het bergafwaarts:

In de derde sessie viel mijn batterij uit met nog vijf ronden te gaan.
In de laatste sessie was mijn stuur niet goed vastgedraaid. De bouten zaten minstens 0,5 cm los, waardoor er veel speling op het stuur zat. Dit maakte de kart onbestuurbaar, vooral tijdens het driften.
Na elke sessie heb ik dit gemeld, maar de defecte kart werd gewoon weer in de rij gezet voor de volgende rijder. Dit zorgde ervoor dat iemand anders dezelfde frustrerende ervaring zou hebben.

Ik was van plan om vrienden uit te nodigen om hier samen een paar sessies te rijden, maar dat idee laat ik nu varen. Heel jammer, want het had een topactiviteit kunnen zijn.

03/03/2025

Fc Ziboor

1.00/5.00

"Google reviews zij zwz gekocht van hun"

Google reviews zij zwz gekocht van hun. Wat eeen slechte kwaliteit van werknemers als kart autos

01/02/2025

tamara heeren

1.00/5.00

"Vreselijke communicatie "

Wat een vreselijke communicatie is me dit???? Werkelijk nog nooit meegemaakt!

Min 12-jarige wilde eens graag de ervaring van ice karten meemaken. Ik ga naar de website en lees dat de kids drift enkel op woensdag en donderdagmiddag is, een precies uur staat er op de startpagina niet bij. Om zeker te zijn dat ik juist boek, volg ik de weg"Kinderen" > kidsdrift. Ik krijg inderdaad enkel de agenda van woensdagen en donderdagen maar zie op woensdag 30/10 dat het eerst mogelijke te reserveren veld halfelf is. Ik denk dat ik ergens verkeerd geklikt heb aangezien dit net voor de middag is,dus voor de zekerheid begin ik nog eens helemaal opnieuw via kinderen > kidsdrift. En weer heb ik de mogelijkheid dat veld in de late voormiddag te reserveren. Ik ga er nu vanuit dat dit dan zal betekenen dat ze op bepaalde momenten wat vroeger starten en voor ons komt het goed uit aangezien we zo mijn vader in de namiddag nog in het ziekenhuis kunnen bezoeken, ik reserveer dus én betaal zoals gevraagd 45€. Bij het aanmaken van mijn profiel zie ik echter mijn kind in het rood staan. Ik mail en vraag waarom: krijg ik een behoorlijk onverstaanbare mail dat dit gewone driftsessies zijn, maar ik nog een andere gewone mag boeken. Hoezo???? Ik heb jullie net 45€ betaald en nu zou ik terug 22,5€ moeten betalen voor een "gewone" terwijl ik heel duidelijk gezegd heb dat het om mijn kind gaat... Ik vraag dus of het naar de vroege namiddag kan verzet worden. Ik besef dat het heel kort dag is en ze misschien de mail niet meer kunnen lezen, dus bel ik naar het nummer op de website: nummer niet toegekend.

Bijgevolg mail ik wéér met de vraag ofwel die 45€ terug te storten ofwel om te zetten in een waardebon die we op een later tijdstip mogen gebruiken. Ze gaan akkoord met het tweede, maar ik moet wel nu eerst al de reservatie doorgeven en dàn pas krijg ik de voucher toegestuurd (eerstvolgende datum betekent kerstvakantie... dat nu vastleggen is een risico, ik wilde graag het weer afwachten omdat ik in sneeuw /storm echt geen 2,5 uur achter het stuur ga kruipen). Ondanks het risico ga ik akkoord en vraag ik reservatie voor de Kids drift op 26 december.

Reactie van hun:"maar u hebt gereserveerd voor de gewone drift".

1. Dat ligt aan de website
2.Who cares??????? Ik heb 45€ betaald voor niets, hoe moeilijk kan het zijn die voorafbetaalde 45€ te gebruiken om een of twee Kids drifts mee te reserveren? Het is verdorie al twee maanden op voorhand betaald!!!

Als ik mijn kind dus wil laten kids driften, moet ik opnieuw reserveren én opnieuw betalen... Zijn ze niet beschaamd?? 45€ de vuilbak in!

Commercieel inzicht, gebruiksvriendelijkheid én klantvriendelijkheid: 0.000

Ik ben benieuwd of ik nog iets van mijn geld ga terug zien.

Wij hebben die bewuste dag doorgebracht in ons oude vertrouwde Antwerp Amusement Center waar klantvriendelijkheid en transparantie voorop staan. Ga daar eens even in de leer...

Update: na veel vijven en zessen zijn ze akkoord het bedrag binnen de 2 weken weer terug te storten. Fingers crossed.

31/10/2024

Asheq Waziri

1.00/5.00

"SLECHTE ERVARING SLECHTE KART SLECHTE LEIDINGGEVENDR"

Vandaag voor het eerst gaan icekarten, de eerste ronde was echt geweldig. Super leuke ervaring. 2e rit zat ik een kart die heel anders reed, stuur was minder sterk dus ik d8 oh lekker makkelijk. Vaak als ik stuurde ging hij ineens spinnen. Moest ik mn rondje afrijden om hulp te kunnen krijgen, ze zagen me andeds niet. Bleek ik een lekker bland te hebben. Kreeg ik een nieuwe kart (allemaal extra tijd). Zit ik in de kart stond die nog op de lage snelheid stand. Moest ik eerdt een hele rondje rijden voordat ik de aandacht had, is de meisje snel gaan rennen om kart op de normale snelheid te krijgen. Toen ik de klok keek op de baan stond er 3 minuten... heb dis maar 3 minuten geïrriteerd kunnen rijden met een normale kart. Geen vergoeding, en geen compensatie voor een andere ronde ofso. Maximale dat ze konden doen is een goedkoop blikje drinken aanbieden. Slechte service en slechte leidinggevende. Leidinggevende beweerde ook dat ik loog gezien de tijden xie er op de tijdschema stonden. Grote onzin, de dame bij de baan heeft zelf ook gezien dat mijn nieuwe kart de eerste ronde 231 seconden lang was. Slechte ervaring, KOM NIET HIER. ijskarten is leuk maar dan moet jr goed matetiaal hebben. Blijkbaar ben ik niet de enige die dit heeft ervaren

06/10/2024

Wesley de Gier

2.00/5.00

"We hadden 4 heats geboekt waarvan …"

We hadden 4 heats geboekt waarvan 2heats na een paar minuten de karts geen vermogen meer hadden dus had dit aangegeven het personeel had het op papier gezet en mijn gegevens genoteerd ik zou een gratis heat toegestuurd krijgen via de mail we zijn nu 1 week later en tot op de dag van vandaag nog steeds niks ontvangen erg slordig

10/08/2024

ibi bouki

1.00/5.00

"---Zeer teleurstellende ervaring bij IceKarting"


Wij hadden hoge verwachtingen van onze IceKarting ervaring, maar helaas zijn deze totaal niet waargemaakt. We kochten acht tickets voor twee sessies, wat ons honderden euro's heeft gekost. Door omstandigheden waren we enkele dagen te laat, maar in plaats van enige vorm van begrip of tegemoetkoming te tonen, kregen we geen enkele kans op verlenging of een tweede kans.
Het lijkt erop dat het hier alleen om geld draait en niet om klanttevredenheid of menselijkheid. Ondanks ons verzoek om een oplossing te vinden, werden we volledig afgewezen. Dit was een enorme teleurstelling en we voelden ons niet gewaardeerd als klant.

We hadden echt gehoopt op een positieve ervaring, maar helaas kunnen we IceKarting niet aanbevelen. Het gebrek aan flexibiliteit en empathie heeft onze hele ervaring verpest. We zullen hier zeker niet meer terugkomen en raden anderen aan om goed na te denken voordat ze hier boeken.

18/06/2024

Jose

1.00/5.00

"Te lang moeten wachten, defecte karts"

We moesten een half uur van tevoren aanwezig zijn, wij helemaal netjes op tijd12.45, het zou starten om 13.15. Om 14.20 pas aan de beurt. Mijn man zat in een kart die elke keer uitviel tijdens het racen, die van mij was de rondetijd uitgevallen dus volgens het systeem maar 1 ronde gereden. Zonde van het geld en de tijd, zeer ontevreden. Medewerker gaf aan, ja ik weet het, maar ik kan er ook niets aan doen. Als je het nou al van tevoren weet, zorg dan dat die karts worden aangepast of in elk geval niet meer gebruikt worden, er waren er bij ons nog 3 over.

23/03/2024
Built for truth-seekers. We collect real reviews so you can find reliable businesses fast. Share your insights—help the next person out.
© 2025 - All rights reserved