Elenas
Leif
"Der er altid en god stemning i…"
Der er altid en god stemning i butikken, og bestillingen var gennemført, som den var ønsket!
Tina Munch
"Mangler varer "
Fik godt nok nogen af de bestilte varer, men mangler stadig noget, har sendt virksomheden email, så de havde en chance for at sende det sidste eller i det mindste skrive at det desværre er i restordre. Super ærgerligt, derfor de stjerner.
Flemming Hartmann
"Ikke en særlig positiv oplevelse"
Ikke en særlig positiv oplevelse, jeg bestilte forrige fredag og har i dag 8 dage senere ikke modtaget noget. Skrevet til firmaet onsdag og fik det svar at man forventede at varen blev sendt torsdag.
sandie32
"Spændende varer"
Spændende varer, fint udvalg. Lever altid op til beskrivelsen. Reelle ejere.
Zaharescu
"Loved every product from the…"
Loved every product from the order.since we can't travel to greece,elenas brought me greece through the products
Hanne Hildebrandt
"Hurtig levering"
Hurtig levering
Søren Meiner
"Giver en rigtig god service"
Giver en rigtig god service
Bent Ole Jensen
"Det er synd"
Det er synd, at i forlader markedet. Vi som kunder, kommer til at savne jer. Men kan skuden ikke køre rundt, så er det jo den udvej man må tage. Kan kun takke for den gode service i har ydet ved de handler jeg har foretaget hos jer. tak
Jesper Laursen
"Hurtigt og effektivt"
Hurtigt og effektivt - men udsalgsprisen lidt høj.
Jannie Møller
"Jeg bestilte mine varer d. 30. maj 2024"
Jeg bestilte mine varer d. 30. maj 2024 og i dag d. 14.juni har jeg endnu ikke modtaget dem. Når jeg skriver/ringer får jeg enten ikke et svar eller en sludder for en sladder.
Jeg har tidligere været glad for at handle hos Elenas, men ikke i denne omgang.
Widget Preview
Add to your site