Homely

Home Services
badge Company profile claimed
499 reviews
Overall Rating
Customer Reviews about

Homely

Write a review about www.homely.no
Show Reviews

Kunde

5.00/5.00

"God kvalitet - sikker løsning"

God dialog med selger i forkant, som hadde god kompetanse og ga fin informasjon. Konseptet baserer seg på å å installer selv, noe som gikk helt fint. En komponent hadde en feil, og det var veldig rask og god respons for å løse feilen. Jeg har hatt Homely i 6 mnd nå og har ingen feil eller problemer. Jeg har utløst alarm selv, både innbrudd og brann, og det er veldig rask og god respons fra alarmsentralen.

Jeg ser også at det er god utvikling på app og løsning med å koble andre enheter til systemet. For eksempel har det blitt gjort en utvikling slik at elektronisk dørlås nå aktiverer og deaktiverer alarm, som ikke var mulig når jeg driftsatte.

03/03/2025

Tore Foss

1.00/5.00

"Dette er jo bare tull og svada🤣"

Dette er jo bare tull og svada🤣

Jeg sendte inn en forespørsel på alarm, og spesifiserte da antall sensorer, dører, kameraer etc. Dette til en enebolig.

Så etter noen dager kommer det både telefoner og epost fra en mr Mubarak.

Som gjerne gir da pris på alarm med 1 stk dørsensor, der jeg bla spesifikt oppga 3 stk .Og andre mangelfulle detaljer. Selv om jeg altså skrev dette i skjemaet jeg sendte inn.

Det hører jo med at de i eposten skrev masse 🙈💩💩💩 om Sector og Verisure . Akkurat det bør de holde seg for gode til.

Men antall sensorer var feil. Kameraer vr ikke med, pga personvern ?? Vi har da kameraer i dag... Og når jeg spør om utrykning/responstid fra Securitas får jeg masse tullprat om at de kjører rundt hele tiden.. Ja men hvis de da er langt unna, hva skjer da? Må jeg vente til huset er tømt eller dyra brent inne ??

Sikring av garasje var heller ikke mulig..


Da skulle han sende tilbud på epost og så legger nissen bare på røret, før jeg har fått svar på det jeg lurer på. Og noe nytt tilbud på epost har jeg heller ikke fått.

Bortforklaringer, dårlige svar, ingen svar.. Hva er dette for noen amatører ? Her leker man alarmselskap..

Nei dette var særdeles usaklig og oppførsel fra en selger som minner mest om en 13 årig trassig unge.

Det blir spennende når jeg sender den eposten til Sector og Verisure der Homely skriver så nedsettende om sine "konkurrenter"

Styr unna. Dette varer ikke.

01/03/2025

Ragnhild Aass

1.00/5.00

"Jeg betalte utstyret da jeg inngikk…"

Jeg betalte utstyret da jeg inngikk avtalen da jeg sa opp avtalen etter ca 12 mnd fikk jeg varsel om en regning på 4600 for rabatten jeg fikk på utstyret ved avtaleinngåelse. Oppfatter dette som brytningsgebyr for på si opp avtalen før det er gått 36 mnd.
Kommer ikke til å vurdere Homely ved evt bytte alarmselskap i framtiden.

26/02/2025

Linus Mikkelsen

2.00/5.00

"Systemet funket dårlig"

Systemet funket dårlig, og var vanskelig å sette opp

25/02/2025

Stein Bratlie

4.00/5.00

"Lett å montere selv og grei pris"

Lett å montere selv og grei pris

24/02/2025

Marko Milekvist

5.00/5.00

"Fin teknologisk løsning"

Fin teknologisk løsning, super service ved indikasjon om varsel, ved rask oppringning.

23/02/2025

Peter Andersson-Ulseth

5.00/5.00

"Fungerer like bra som vår tidligere…"

Fungerer like bra som vår tidligere leverandør men til et vesentlig lavere pris 🥰
Kan anbefales

23/02/2025

Ivar Løge

5.00/5.00

"Homely er best"

Skiftet til Homely for ca. ett år siden. Ikke bare er det mye billigere, men også bedre. Kundeservicen er helt i toppklasse sammenlignet med andre selskap jeg har hatt kontakt med.

22/02/2025

Ole Faye

4.00/5.00

"God pris"

God pris, god kontroll med appen.

22/02/2025

Maiken Liljeskog

5.00/5.00

"Praktisk"

Rimelig pris, lett å montere produktene. oversiktelig app som er lett å bruke. Dem er rask til å ringe om alarmen blir utløst.

21/02/2025
Built for truth-seekers. We collect real reviews so you can find reliable businesses fast. Share your insights—help the next person out.
© 2025 - All rights reserved