Fietsbezorgd
Rinske Brands
"Niet hier kopen"
Niet hier kopen! Ik heb een hele andere fiets gekregen dan dat ik besteld had. De persoon die het afleverde heeft allemaal me allemaal ongepaste vragen gesteld over of ik ook een man in de buurt had voor het geval ik een lekker band zou hebben en dat ik dan beter hem kon bellen.
Ik heb de fiets maar wel gehouden want ik had hem nodig en het was wel hetzelfde merk.
Ze hebben alle onderdelen op de fiets zoals lampen en slot vervangen voor goedkope dingen die heel snel kapot gingen.
Nelline van Liere
"Wees gewaarschuwd!"
Na 3 niet nagekomen bezorgafspraken heb ik uiteindelijk een andere fiets gekregen dan besteld. Met het gewenste aantal versnellingen, maar met heel veel gebreken. De achterband heeft bijvoorbeeld zoveel scheuren dat je de binnenband kan zien. Maar toen ik daarover contact opnam zei hij: als hij echt doorscheurt krijg je een nieuwe band opgestuurd.
De fiets heeft een ander spatbord voren wat met een tiewrap is vastgemaakt. De standaard zat niet goed vast, heb ik zelf moeten vervangen. Er zat geen jasbeschermer op, wel op de fiets die ik oorspronkelijk had besteld. Kortom, alles wat je verwacht voor 300€ miste.
Voor de 2e bezorgpoging werd ik gebeld dat de fiets die ik wilde toch wel heel veel markeerde. En die stond voor bijna 300€ te koop!
Het was dat mijn oude fiets in dusdanig slechte staat was, dat ik geen keus had dan de nieuwe oude fiets te accepteren. Maar als je de fiets wilt die bestelt, in de staat die wordt beloofd dan moet je niet hier bestellen.
Hij is heel aardig aan de telefoon, als je hem überhaupt al te pakken krijgt. Maar doet toch niet wat hij beloofd.
Wees gewaarschuwd.
Raymond
"Mooie Veloretti gekocht in Zwolle."
Mooie Veloretti gekocht in Zwolle.
Fietsbezorgd heeft na tevredenheid mij deze fiets verkocht.
Jessica
"Ik had wat twijfels"
Ik had wat twijfels, wegens de slechte reviews op deze site. De oplossing bleek heel simpel, gewoon even contact opnemen via de chat of bellen. En toen was de service perfect, hij dacht met me mee en vond uiteindelijk een mooie fiets. Die hij thuis kwam laten zien, vrijblijvend. Proefritje gemaakt, en ik hou hem.
Sett
"Zeer slechte communicatie"
Zeer slechte communicatie, er kortaf
Lisa Wieringa
"Goede ervaring en blij met de mooie…"
Goede ervaring en blij met de mooie racefiets
lisa
"Oplichterij/scam"
Zelfde gast (Raymond) als van studentfiets.nl
Komen aan met een andere fiets die ze je opdringen.
Reageren alleen als het ze uitkomen. Geld kan je naar fluiten als je de koop wil annuleren omdat ze de denkbeeldige fietsen op de site niet hebben.
Lida Bakker
"Het fietsslot is alsnog na.ruim vier…"
Het fietsslot is alsnog na.ruim vier weken geleverd. Met aangeboden excuses.
Sophia
"Uiteindelijk product ontvangen"
Uiteindelijk mijn fietsslot ontvangen. In eerste instantie hoorde ik na betaling niets meer. Hierdoor heb ik aangifte gedaan bij de politie van oplichting.
Naderhand kreeg ik te horen dat de persoon in kwestie in het ziekenhuis lag en er daarom dingen niet goed zijn verlopen. Al met al dus een vervelende situatie voor beide partijen. Hoewel het slot pas heel laat is geleverd ben ik wel blij dat ik uiteindelijk mijn bestelling heb ontvangen.
Veel beterschap!
Susanne Eijgenraam
"Goede en vriendelijke service"
Goede en vriendelijke service, denkt mee en is flexibel. Fijne fiets gekocht. Hart voor de zaak.
Widget Preview
Add to your site