Mijnwebwinkel
Philip
"Duur en achterblijvende functionaliteit"
Gedurende ruim acht jaar maakten wij voor een webwinkel, via internet verkochte boeken, gebruik van Mijnwebwinkel. Het pakket heeft zich nooit gekenmerkt door grote gebruiksvriendelijkheid, maar je leert ermee werken. Het vernieuwen van de look and feel is echter verre van eenvoudig, dus daar is het nooit van gekomen.
De laatste jaren zijn de prijzen enorm verhoogd, waardoor het pakket nu ruim 2/3e meer kost van drie jaar gelden. Daar is weinig nieuwe relevante functionaliteit voor in de plaats gekomen. Qua ontwerpmogelijkheden is de software grotendeels blijven stilstaan bij acht jaar terug. Ook hebben we de laatste jaren een problemen ondervonden met het verzenden van de bevestigingsmails naar klanten en naar ons eigen mailadres. Die problemen werden wel snel opgelost, maar hadden pro-actief voorkomen kunnen worden.
Uiteindelijk zijn wij overgestapt naar een andere leverancier. Bij het opzeggen kwam nog een leuke aap uit de mouw. Mijnwebwinkel heeft ons ooit een contract verkocht met een looptijd van telkens een jaar. Daar is daarna nooit meer melding van gemaakt. Ze houden de ons nu aan die opzegtermijn. Dus we mogen nog even negen maanden doorbetalen zonder gebruik te maken van de dienstverlening. En enige coulance wordt niet overwogen. Ze hebben blijkbaar toch niets meer aan deze klant te verliezen lijkt de gedachte.
Kan Mijnwebwinkel helaas niet meer aanbevelen.
Floor
"Brechtje van de Customer Support en…"
Brechtje van de Customer Support en designer heeft mij super goed geholpen met onder andere Google Analytics, Google search Console en de sitemap. Ze legt het op een duidelijke manier uit. Hoe het werkt en wat je ermee kunt. Ook helpt ze uitstekend met het installeren ervan. Ze is ook geduldig en kan klantgericht meedenken, zodat het voor de klanten van jouw website makkelijker wordt om jouw website te vinden. Een hele positieve ervaring dus. Bedankt voor jouw hulp Brechtje.
Sabine
"Altijd een snelle reactie"
Altijd een snelle reactie. Platform werkt fijn en is overzichtelijk en makkelijk mee te werken.
René Versluis
"I am one of the first clients of…"
I am one of the first clients of Mijnwebwinkel.nl
Monthly costs where around 50 euro for 3 months. The last years I saw prices increase a lot. last year they increased with 18 euros from 102 to 120 euros !!!!
DO NOT CHOOSE FOR THIS PROVIDER. THEY INCREASE THERE PRICES EVERY YEAR !!
Jolanda de Breed
"Goede service!"
Goede service!
Binnen een dag is mijn vraag beantwoord en ik ben goed geholpen.
Geert
"Laat jullie niet vangen!!"
Ik wil na 3 jaar mijn abonnement stopzetten bij Mijnwebwinkel. Uiteraard wist ik de startdatum niet meer van het aangaan van het abonnement, omdat ik zo veel abonnementen heb en als je alles moet onthouden... De startdatum staat niet op de facturen, via 5 stappen in je account kan je pas zien wanneer je dit bent aangegaan. Blijkt dat ik 20 dagen te laat ben om mijn abonnement stop te zetten, dus zit ik hier nog een jaar extra aan vast. De communicatie verloopt heel stroef. Als je hen belt wordt er aangegeven dat je beter via mail over deze zaken communiceert, daar is het altijd een hele tijd wachten op antwoord. Mocht Mijnwebwinkel een beetje menselijk zijn, zouden ze deze 20 dagen die ik te laat was door de vingers zien.
Ook is het een heel vervelende site om je eigen webshop er mooi te laten uitzien. Ook zijn er in die 3 jaar tijd zeker 3 prijsstijgingen geweest!! De webshop is ook al vaak uitgevallen door 'werkzaamheden'. Laat jullie dus niet vangen en kijk zeker eerst uit naar andere hosts!
PS: ik hoef geen reactie van Mijnwebwinkel, jullie antwoorden toch altijd hetzelfde!!!
Speelgoed en Techniek
"oplichters"
Er worden dingen beloofd die nooit worden gedaan, er worden dingen opgedrongen waar je niet om heen kunt, klarna word ineens verwijderd waar je niets aan kan doen. Geen toegang tot backup van je gegevens zodat je niet weg kunt. Elk jaar stijgen de prijzen fors (begonnen met 50,- nu 170,- binnen 5 jaar voor dezelfde functionaliteit) NIET DOEN !!!!!!
Dhr. R. Kuijf
"LET OP MENSEN! Jaarcontracten!"
LET OP MENSEN!! Dit bedrijf werkt met jaarcontracten en word elk jaar stilzwijgend met een JAARcontract verlengd! daarbij kan je nergens vinden waar jouw einddatum word aangegeven, dus als het tegenzit en je bent een paar weken te laat zit je nog een jaar vast met extra kosten, ook is er totaal geen communicatie over de continu (flinke) prijsverhogingen, blijf ver weg van dit bedrijf!
Rozalina Petrova
"Slecht vindbaar"
Ik gebruik zijn diensten vanaf 2021 en tot heden alleen 3 x verkopen. Slecht vindbaar op Google en verouderde systemen , slechte combinatie voor ondernemen vooral als je een webwinkel hebt.
Inmiddels gestopt. Jammer voor de investering per maand. Succes 🤞
Em
"probleem website"
Heeft het probleem, goed en snel opgelost met duidelijke voorbeelden, zo kon ik het zelf ook snel toepassen.
Widget Preview
Add to your site