LaptopCentrale
Floor
"Top service"
Nieuwe Dell laptop gekocht, veel blauwe schermen, werkte niet zoals verwacht. Contact gezocht en uitgebreid geholpen. Uiteindelijk een nieuw moederbord van Dell gehad. Perfecte communicatie, vriendelijk en behulpzaam! Top!
Fred
"Geleverde Dell laptop zag er heel…"
Geleverde Dell laptop zag er heel netjes uit. Ben er blij mee.
Marc H
"makkelijk en prima service"
makkelijk en prima service, in het verleden al meerdere Dell laptops en toebehoren besteld.
Eveline
"Top-ervaring voor leerling, school en ouders."
Ik heb in het afgelopen halfjaar 2 chromebooks besteld voor 2 kinderen om op school mee te gaan werken. Ze werden supersnel bezorgd en waren meteen supermakkelijk te gebruiken. De it-persoon op school was ook heel blij omdat het zo makkelijk ging en een stuk goedkoper dan via die lease-constructies: leerling blij, school blij, ouders blij 😀!
Sjaak Van Den Heuvel
"PC prima, bezorging niet..."
Het bestellen ging prima en met de PC is ook niets mis. Echter de bezorging met UPS liet te wensen over. De ETA veranderde steeds en aan het eind van de dag waren ze nog niet geweest. Wel een melding in hun systeem dat ik niet thuis was, terwijl ik achter de voordeur zat te wachten. De volgende dag moest ik het artikel zelf ophalen bij het servicepunt.
Ruud Timmers
"Doen wat ze zeggen"
Doen wat ze zeggen. Kwaliteit laptop snel en perfect geleverd.
Ria
"Gunstige prijs"
Gunstige prijs voor dell optiplex 7010 desktop. Snel en goed geleverd.
pabes retrogaming
"Zeer tevreden!"
Zeer gunstige prijs voor een nieuwe Dell XPS. Levering was snel en goed.
Oscar Rijneveld
"Snelle levering"
Snelle levering, goede klantenservice
klant
"Minder geleverd dan besteld"
Wij hebben een HP Renew Laptop besteld met een i7 processor. De levering ging voorspoedig echter blijkt nu dat er geen i7 maar een laptop met een i5 processor is geleverd. De reactie van LC is dat dit weinig verschil maakt - maar betalen mag ik wel voor de i7. Erg jammer!
Widget Preview
Add to your site