EP:Tummers
J.B. Visser
"Onvoorstelbaar slechte productcontrole en service"
Bestelde Bose Sport oordopjes bleken al defect in de doos, die was verder eerder al geopend. Hoe kun je zoiets versturen naar een klant denk ik dan.
Retourzenden bleek pas echt een drama. Formulier invullen over het hoe en waarom en ons rekeningnummer, moesten dus een printer zoeken.
Daarbij bleek het per e-mail ontvangen retourlabel bij geen enkele Amsterdamse DHL vestiging te scannen.
Na telefonisch overleg overeengekomen om zelf het pakket op te sturen en de kosten zouden worden vergoed. Track and Trace van PostNL was ongeveer 11,-- euro en dat is nooit teruggegeven, ook op meerdere vragen per e-mail is niet meer gereageerd.
Mijn advies? Zoek een grotere keten, dan is de kans op betere service meer gegarandeerd. Van mij/ons krijgen ze geen cent meer. En nu dan maar genieten van Shure oordopjes van Bax Music.
Van Loon
"Het is een vriendelijke verkoper die…"
Het is een vriendelijke verkoper die goed uitleg heeft gegeven. Hij was niet opdringerig en dat waarderen wij wel.
Aarts
"Alles perfect"
Alles perfect
Suzy
"een fijne winkel met ruim assortiment"
een fijne winkel met ruim assortiment, vriendelijk en behulpzaam personeel
E. Claessen
"Onderdeel nodig voor wasmachine"
Onderdeel nodig voor wasmachine
Goed geholpen
Wasmachine doet t weer😊
Haan
"Prima service"
Prima service
Edwin
"Prettige ervaring"
Medewerker gaf heel goed advies en eerlijke uitleg. Nam ook de tijd om alles goed uit te leggen.
Niet opdringerig
Dommelen C
"Prima service bij mankement."
Prima service bij mankement.
Carolina
"Top service"
Top service, ben super geholpen door een medewerker van Tummers met het instellen van de TV die naar een verhuizing niet meer werkte. Verdient 10 sterren.
Klaassen
"De goede ervaring die we hebben…"
De goede ervaring die we hebben opgedaan was ten eerste de service in de winkel in Roermond en Tegelen ook de bezorging van de spullen was prima
De inbouw van de koelkast en de oven zoals ook de vaatwasser was prima. Het paste allemaal perfect. Netjesde spullen meegenomen zoals verpakkingsmateriaal enzovoort. Bedank ervoor voor fijne service. Groeten van Martin en Petra Klaassen.
Widget Preview
Add to your site