SILVERLINE Danmark
Morten Kristoffersen
"Super god behandling igennem hele…"
Super god behandling igennem hele processen, og virkelig behagelig at snakke med.
Meget forstående og hjælpsom. Følte mig virkelig godt behandlet.
Christoffer
"God service"
Min kogeplade gik i stykker 1 mdr. efter garantien var forbi, ringede til firmaet og fik fat i Rasmus. Efter at havde fortalt ham problemet, gav han en super service. Nu sender han en teknikker, som vil lave min kogeplade uden beregning.
Bo
"Hurtig og fin service."
Vi havde en ekstern emhætte motor, der gik i stykker indenfor garantiperioden. Det er selvfølgelig ikke en anbefaling i sig selv, men efter at have kontaktet JG Nordic/Silverline Danmark, så fik jeg svar samme dag. Rasmus bad mig checke et par ting og konstaterede at jeg skulle have en ny motor på garantien. 48 timer senere blev den leveret. Se, det er service til 5 stjerner.
Christina Soeby Pedersen
"Super god og hurtig hjælp til løsning…"
Super god og hurtig hjælp til løsning på min udfordring. Min emhætte var gået ud og Rasmus kunne hurtigt hjælpe med at afklare problemet og finde en løsning på det. En ny styreprint til emhætten, som jeg selv kan skifte og derfor spare en dyr elektriker regning.
Renate Nielsen
"Jeg må sige at det er en fantastisk og…"
Jeg må sige at det er en fantastisk og imødekommende service vi har modtaget fra Rasmus ved JGNordic. Tak 🌞
Jette Herløv Mayntzhusen
"Fuldstændig fantastisk service!"
Fuldstændig fantastisk service!
Kan ikke rose Rasmus nok for at yde en sublim og professionel service.
Kan kun anbefales som en meget serviceminded virksomhed med kompetent og fagligt personale.
Robin Fuglset
"Effektiv og veldig hyggelig…"
Effektiv og veldig hyggelig kundeservice. Topp!
Bent Nielsen
"Stor tak til Rasmus for hurtigt…"
Stor tak til Rasmus for hurtigt betjening og super service
Jørn Gundersen
"Takk for super service over telefon…"
Takk for super service over telefon Rasmus😊
Ingerlise Madsen
"Vi har købt en ovn der hedder BO 7103…"
Vi har købt en ovn der hedder BO 7103 med steam funktion. Den er lidt anderledes end andre ovne, men var efterhånden som jeg brugte den er den nem nok at betjene. Dejligt stor ovnrum med god plads, og der medfølger nogle bageplader og en dyb bradepande. Jeg har lavet både kage og and i ovnen, og har oplevet gode resultater. Anden tilberedte jeg ved at ligge den på risten, og lade fedtet løbe ned i den dybe bradepande. Så kunne jeg nemt hælde fedtet væk uden at spilde, og pladen var nemt at rengøre efterfølgende. Ovnen købte jeg med hensigten om at bruge dampfunktionen, som jeg bagte franskbrød med og det blev lækkert sprødt udenpå og blød indeni.
Vi oplevede i starten, at blæseren ikke kørte rigtigt, da vi først brugte ovnen. Vi ringede til SILVERLINE med det samme, og fik hurtigt løst problemet. Tak for den gode service!
Widget Preview
Add to your site